logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

USB Wi-Fi zrywa połączenie co 2 minuty, inne urządzenia działają – możliwa infekcja?

jjayjokerxgnomekpl 19 Gru 2025 10:52 399 9
REKLAMA

Podsumowanie tematu

✨ Użytkownik zgłasza problem z rozłączającym się co około 2 minuty połączeniem Wi-Fi na komputerze z użyciem antenki USB. Objawem było słyszalne rozłączanie i podłączanie urządzenia USB, które nie ustąpiło po zmianie portu ani po podłączeniu innej antenki. Połączenie z routerem zrywa się, natomiast internet udostępniany z telefonu działa stabilnie, a inne urządzenia korzystające z tego samego routera również nie mają problemów. Podejrzenie padło na możliwą infekcję komputera lub problem z dostawcą internetu. W odpowiedzi zasugerowano sprawdzenie logów systemowych i podmianę sterowników karty sieciowej na najnowsze ze strony Realtek. Po instalacji sterowników problem nadal występował, a użytkownik przesłał logi w formie tekstowej do dalszej analizy.
Wygenerowane przez model językowy.
REKLAMA