A co się dzieje z oryginalnym silnikiem? Przestał się obracać?
Jaki inny silnik podstawiłeś? Inny niż wersja z 4 końcówkami? Skoro twierdzisz, że ponoć bez regulacji obrotów, co by wskazywało na wersję 2 końcówką bez wbudowanego stabilizatora z podkóweczką regulacyjną, lub ze stabilizatorem ustawionym na sztywno bez regulacji.
W wersji z 4 końcówkami, 2 z nich są zawsze przecież dedykowane do podłączenia zewnętrznej podkówki do regulacji obrotów.