Cześć, składam rozdzielacz C.O. pod grzejniki, czym najlepiej uszczelnić zaworki w belce, która ma bardzo cienkie ścianki? Oring, który jest na zaworkach nie zdaje egzaminu, ponadto zawory dokręcone do końca są "krzywo".
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamgrud napisał:Cześć, składam rozdzielacz C.O. pod grzejniki, czym najlepiej uszczelnić zaworki w belce, która ma bardzo cienkie ścianki? Oring, który jest na zaworkach nie zdaje egzaminu, ponadto zawory dokręcone do końca są "krzywo".
karolark napisał:Krzywo? Czyli źle wkręcony.