Witam.Mam taki problem.Nie mogę na tym zestawie ogladać filmów z pełnym dźwiękiem.Działają mi tylko 2 boczne i suwbofter.# pozostałe głuche.Próbowałem rózne płyty,oryginalne DVD i nic.Proszę o pomoc.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam