Dzień dobry
Mam audi A4B8 sedan z 2014r. 2.0 TDI , 150 KM. Od jakiegoś czasu podczas jazdy po nierównościach słyszę takie ,,popukiwanie" z tyłu pojazdu. Auto było sprawdzane przez mechanika na podnośniku; zero luzów na tulejach, wahaczach,
tłumiku, osłonach termicznych tłumika. Dodatkowo sprawdziłem na Stacji diagnostycznej amortyzatory - wynik ok. 72 % i 74%. Auto ma 238 tyś. km przebiegu. Nadmieniam, że po wyrzuceniu wszystkich gratów z bagażnika tj. koła zapasowego, gaśnicy , kluczy itp. w dalszym ciągu było słychać te popukiwanie.
Proszę o pomoc co może być przyczyną powyższego?
Pozdrawiam wszystkich życząc Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku 2026.
Bodzio ze Sztumu
Mam audi A4B8 sedan z 2014r. 2.0 TDI , 150 KM. Od jakiegoś czasu podczas jazdy po nierównościach słyszę takie ,,popukiwanie" z tyłu pojazdu. Auto było sprawdzane przez mechanika na podnośniku; zero luzów na tulejach, wahaczach,
tłumiku, osłonach termicznych tłumika. Dodatkowo sprawdziłem na Stacji diagnostycznej amortyzatory - wynik ok. 72 % i 74%. Auto ma 238 tyś. km przebiegu. Nadmieniam, że po wyrzuceniu wszystkich gratów z bagażnika tj. koła zapasowego, gaśnicy , kluczy itp. w dalszym ciągu było słychać te popukiwanie.
Proszę o pomoc co może być przyczyną powyższego?
Pozdrawiam wszystkich życząc Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku 2026.
Bodzio ze Sztumu