Witam, mam problem z zakupionym MF 3070. Po odpaleniu ciągnika pali się kontrolka przedniego napędu, żeby ją zgasić, muszę wcisnąć hamulec na kilka sekund, puścić go, a następnie wyłączyć napęd przyciskiem.
Ktoś wie, czy to normalne?
Ktoś wie, czy to normalne?