Witam mam takie cudo ukc bt av02bt i problem jest z regulacją barwy dźwięku.
Gdy ominę regulację barwy dźwięku to gra dobrze niskie tony są obecne a jak podłączę się przez regulację barwy dźwięku to jest płaski regulacja prawie wcale nie reaguje .
Tam gdzie są cztery kondensatory 2a473j jest regulacja basu , to jest 0,047 uf czy zwiększyć pojemność to pomoże cos układ scalony to 4558d.
Dziękuje za pomoc.
Gdy ominę regulację barwy dźwięku to gra dobrze niskie tony są obecne a jak podłączę się przez regulację barwy dźwięku to jest płaski regulacja prawie wcale nie reaguje .
Tam gdzie są cztery kondensatory 2a473j jest regulacja basu , to jest 0,047 uf czy zwiększyć pojemność to pomoże cos układ scalony to 4558d.
Dziękuje za pomoc.