Witam kolegów i proszę o podpowiedzi. Do Peugeot 3008 2011 r. dolałem 14 l benzyny 95. To w zbiorniku miałem około 40 l ropy i przejechałem 3 km do garażu. Czy to zaszkodzi mojemu dieselkowi, poradźcie, co robić.
AI: Ile było ropy w baku przed dolaniem tych 14 litrów benzyny?
Około 40 l i wlałem jeszcze 500 ml Liqui Moly do czyszczenia wtryskiwaczy.
AI: Czy podczas jazdy po dolaniu benzyny zauważyłeś jakieś niepokojące objawy - np. nierówną pracę silnika, spadek mocy, kontrolki na desce rozdzielczej?
Nie
AI: Ile było ropy w baku przed dolaniem tych 14 litrów benzyny?
Około 40 l i wlałem jeszcze 500 ml Liqui Moly do czyszczenia wtryskiwaczy.
AI: Czy podczas jazdy po dolaniu benzyny zauważyłeś jakieś niepokojące objawy - np. nierówną pracę silnika, spadek mocy, kontrolki na desce rozdzielczej?
Nie