Testuj dalej i dawaj znać czy poprawa jest trwała czy nie. ECU raczej odpuść. Uważam że za dużo osób ma identyczne problemy a ten model ECU BOSCH, montowany w wielu markach, naprawdę nie jest awaryjny. Są modele sterowników które sprawiają problemy ale nie ten.