Dzień dobry
Akumulator Banner AGM 92 Ah 850 A, trzyletni
W październiku zeszłego roku odebrałem auto od mechanika z rozładowanym aku. Wcześniej stał trzy tygodnie i pięknie odpalił. Nie ładowałem go ani razu. W styczniu tego roku, przy mrozach, wyskoczył błąd blokady kierownicy. Naładowałem akumulator dobrym prostownikiem. Po miesiącu to samo, znów naładowałem. Robię krótkie trasy po mieście.
Przed naprawą nie było żadnych problemów
Wstawiam zdjęcia z wieczornego pomiaru i rannego
Duży spadek. Czy on jest jeszcze do uratowania ?
Pozdrawiam
I rano
Akumulator Banner AGM 92 Ah 850 A, trzyletni
W październiku zeszłego roku odebrałem auto od mechanika z rozładowanym aku. Wcześniej stał trzy tygodnie i pięknie odpalił. Nie ładowałem go ani razu. W styczniu tego roku, przy mrozach, wyskoczył błąd blokady kierownicy. Naładowałem akumulator dobrym prostownikiem. Po miesiącu to samo, znów naładowałem. Robię krótkie trasy po mieście.
Przed naprawą nie było żadnych problemów
Wstawiam zdjęcia z wieczornego pomiaru i rannego
Duży spadek. Czy on jest jeszcze do uratowania ?
Pozdrawiam
I rano