Hej,
od ponad dwóch tygodni w swoim mieszkaniu słyszę dziwny hałas, który niesie się po ścianach. Brzmi jak cykliczna praca jakiegoś urządzenia, które co jakiś czas się zapowietrza. Głównie słychać buczenie i wibracje, dźwięk nagle robi się głośniejszy i nieregularny, przestaje na chwilę, przez jakiś czas słychać jednostajny wysoki pisk i praca zaczyna się od nowa.
Słychać to 24/7. Blok jest nowy, wybudowany w 2022 r.
Popytałam sąsiadów w swoim pionie, również to słyszą i wychodzi na to, że źródłem tego dźwięku może być mieszkanie bezpośrednio pode mną, jednak nikogo tam obecnie nie ma. Zgłaszałam to w spółdzielni, na razie nie podejmują jakichkolwiek działań.
Może Wy macie jakiś pomysł, co to mogłoby być, bo obawiam się, że może być to jakaś awaria w budynku i że powinnam naciskać bardziej na spółdzielnię, żeby zareagowali.
od ponad dwóch tygodni w swoim mieszkaniu słyszę dziwny hałas, który niesie się po ścianach. Brzmi jak cykliczna praca jakiegoś urządzenia, które co jakiś czas się zapowietrza. Głównie słychać buczenie i wibracje, dźwięk nagle robi się głośniejszy i nieregularny, przestaje na chwilę, przez jakiś czas słychać jednostajny wysoki pisk i praca zaczyna się od nowa.
Słychać to 24/7. Blok jest nowy, wybudowany w 2022 r.
Popytałam sąsiadów w swoim pionie, również to słyszą i wychodzi na to, że źródłem tego dźwięku może być mieszkanie bezpośrednio pode mną, jednak nikogo tam obecnie nie ma. Zgłaszałam to w spółdzielni, na razie nie podejmują jakichkolwiek działań.
Może Wy macie jakiś pomysł, co to mogłoby być, bo obawiam się, że może być to jakaś awaria w budynku i że powinnam naciskać bardziej na spółdzielnię, żeby zareagowali.