Witam napęd bramy genius blizzard 500 brama sie otworzy i zambnie kilka krotnie co jakiś czas zamyka i otwiera sie bardzo powoli największy problem w tym wsxystkim ze jak sie zamknie to nie chce sie otworzyc jest zablokowana i trzeba ja na siłe przerzucic na ręczne otwieranie i niestety za pomocą małej breszki otworzyc bo sie blokuje ze nie da sie swobodnie otworzyc po takim otwarciu sie zaadoptuje i znowu troche pochodzi i znowu to samo gdzie szukac problemu pozdrawiam
AI: Jak sie zablokuje po zamknieciu to napęd w ogole reaguje na pilot/przycisk, slychac silnik albo buczenie, czy kompletna cisza?
Naped nie reaguje przez pare sekund pali sie tylko lampa
AI: Po przelaczeniu na reczne otwieranie brama chodzi lekko reka na calej dlugosci, czy w ktoryms miejscu ciezko idzie/przycina sie, i czy bylo cos ostatnio regulowane albo naprawiane?
Po przełaczeniu na ręczne ustawienie po jej ruszeniu chodzi swobodnie od zamkniecia do otwarcia i spowrotem nie ma zadnych oporow
AI: Jak sie zablokuje po zamknieciu to napęd w ogole reaguje na pilot/przycisk, slychac silnik albo buczenie, czy kompletna cisza?
Naped nie reaguje przez pare sekund pali sie tylko lampa
AI: Po przelaczeniu na reczne otwieranie brama chodzi lekko reka na calej dlugosci, czy w ktoryms miejscu ciezko idzie/przycina sie, i czy bylo cos ostatnio regulowane albo naprawiane?
Po przełaczeniu na ręczne ustawienie po jej ruszeniu chodzi swobodnie od zamkniecia do otwarcia i spowrotem nie ma zadnych oporow