Witam posiadam Amplituner Yamaha RX-V361.
Po podłączeniu do prądu wszytko wygląda i działa jak należy, lecz gdy podłącze głośniki pod wyjścia souroud strasznie trzeszczy. Gdy są podłączone tylko dwa głośniki do wyjścia A wszystko działa, przez chwilę nawet działał tryb zmiany dźwięku na Hall itd.
Ale jak pisałem powyżej gdy podłącze głośniki do wyjścia souroud strasznie trzeszczy i wzmacniacz nie reaguje na zmianę trybu dźwięku.
Kolejna rzecz nie gra nic na funkcji tuner można zmieniać częstotliwości lecz żaden dźwięk się nie wydobywa.
Robiłem reset nie dało to żadnych efektów.
Gdzie szukać przyczyny.
Dziękuję za pomoc i porady.
Po podłączeniu do prądu wszytko wygląda i działa jak należy, lecz gdy podłącze głośniki pod wyjścia souroud strasznie trzeszczy. Gdy są podłączone tylko dwa głośniki do wyjścia A wszystko działa, przez chwilę nawet działał tryb zmiany dźwięku na Hall itd.
Ale jak pisałem powyżej gdy podłącze głośniki do wyjścia souroud strasznie trzeszczy i wzmacniacz nie reaguje na zmianę trybu dźwięku.
Kolejna rzecz nie gra nic na funkcji tuner można zmieniać częstotliwości lecz żaden dźwięk się nie wydobywa.
Robiłem reset nie dało to żadnych efektów.
Gdzie szukać przyczyny.
Dziękuję za pomoc i porady.