Mam dość już starą zmywarkę Siemens SE65590/07. Ostatnio pojawiły się problemy ze spuszczaniem wody. Oczyściłem dokładnie okolice odpływu, ale nie pomogło. Raz na jakiś czas woda spływała dobrze, ale częściej było tak, że spływała bardzo powoli i po zakończeniu cyklu uruchamiałem jeszcze kilka razy dodatkowy spust wody. Dziś rozebrałem zmywarkę i zauważyłem, że w wylocie blokuje się gumowa zaślepka, która, jak zakładam, jest zaworem zwrotnym. Przy próbie jej wyjęcia rozpadła się do końca na dwie części, jak na zdjęciu. I teraz pytanie - czy złożyć i zostawić zmywarkę bez tego elementu? Czy jednak można go gdzieś znaleźć i dokupić?