Dzień dobry.
Proszę o poradę.
Jak prawidłowo podłączyć ten sterownik do napędu bramy?
Proszę o rozpiskę.
Z góry dziękuję.
Proszę o poradę.
Jak prawidłowo podłączyć ten sterownik do napędu bramy?
Proszę o rozpiskę.
Z góry dziękuję.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamrutra111 napisał:Jak prawidłowo podłączyć ten sterownik do napędu bramy?