Naczytałem się naoglądałem różnych pomysłów na forum i postanowiłem zamieścić swój projekt wytwornicy dymu.
Za zbiornik z gazem użyłem opróżnioną gaśnice którą przeciąłem na dole i przyspawałem tam grzałkę 2000W (z czajnika).
Zamontowałem tam zegar ciśnieniowy oraz zawór otwierający się po osiągnięciu pewnego ciśnienia i wypuszczający sprężony gaz (dym). Na samej górze przerobiłem trochę dysze gaśnicy tak aby można było swobodnie dolewać płyn (fluid) do środka.
Całość odizolowałem od drewnianej obudowy wełną mineralną i folią aluminiową, dzięki temu obudowa sie nie grzeje.
To jest jeszczenie sprawdzony projekt, jeśli ktoś ma jakieś sugestie lub pomysły dotyczące tego projektu to prosze pisać.
POZDRAWIAM
Dj_Milek
Za zbiornik z gazem użyłem opróżnioną gaśnice którą przeciąłem na dole i przyspawałem tam grzałkę 2000W (z czajnika).
Zamontowałem tam zegar ciśnieniowy oraz zawór otwierający się po osiągnięciu pewnego ciśnienia i wypuszczający sprężony gaz (dym). Na samej górze przerobiłem trochę dysze gaśnicy tak aby można było swobodnie dolewać płyn (fluid) do środka.
Całość odizolowałem od drewnianej obudowy wełną mineralną i folią aluminiową, dzięki temu obudowa sie nie grzeje.
To jest jeszczenie sprawdzony projekt, jeśli ktoś ma jakieś sugestie lub pomysły dotyczące tego projektu to prosze pisać.
POZDRAWIAM
Dj_Milek