Cześć wszystkim. Ostatnio coraz częściej, a praktycznie co jazdę, mam problem z Octavia 3 2014 2.0 TDI 184 KM. Chodzi o to, że po przejechaniu, czy to 2 km, czy wczoraj na przykład 50 km, na postoju mam obroty ponad 1000, spalanie 0,7 l/h, wentylator pracuje i ogólnie objawy są podobne do wypalania DPF, a na 100% się nie wypala. Skąd wiem, że się nie wypala? Mam DPF control + sprawdzałem komputerem, kiedy ostatnio było wypalanie, plus wczoraj jadąc dłuższą trasę akurat mi się wypalał i jak zajechałem do domu, to miałem te same objawy. Tutaj mój filmik https://www.youtube.com/watch?v=q3dy4vWDURI. Od razu dodaję, że nie jest włączona klimatyzacja. Gdzie szukać problemu? Błędów nie ma. Dzisiaj jak wróciłem do domu, znowu miałem te objawy i zmierzyłem napięcie ładowania i było 14,05 V, czyli chyba standard.
Podpiąć kompa w trakcie tych objawów, ale czego szukać i gdzie?
Z góry dzięki za jakieś porady.
Podpiąć kompa w trakcie tych objawów, ale czego szukać i gdzie?
Z góry dzięki za jakieś porady.