Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

programy z cyfrowego polsatu!!??

28 Dec 2005 13:23 3108 5
  • Level 14  
    witam ! zauważylem ze od pewnego czasu niektóre programy ( 1,2 polsat sport , disqovery..) w czasie gdy niema pogody tj. deszcz snieg,nie moge odbierac ,niewiem jaka to moze byc przyczyna bo jak pamietam takie warunki atmosferyczne nie przeszkadzały w odbiorze wczesniej???? dzieki za pomoc !!1
    Trendy 2021 w branży Internetu rzeczy [Webinar 02.07.2021, g.12.00]. Zarejestruj się za darmo
  • Helpful post
    User removed account  
  • Helpful post
    Level 32  
    albo koleo Ci sie antena troszke przestawiła i nie odbiera juz z takim poziomem sygnału z hotbirda i mała chmurka ,deszcz o tyle pogarsza poziom sygnału ze odbiornik juz nie jest w stanie odbierac.
  • Level 10  
    spróbuj też wyjąć kartę i włożyć ją ponownie jak znów pojawi się problem. Słyszałam, że często pojawiają się problemy, że nie odbiera programów i facet ze sklepu tak mi poradził. Jak kupiłam polsat, to nie miałam wszytskich programów, wkurzyłam się i zadzwoniłam do Warszawy, a oni mi powiedzieli, że mam poczekać, bo w ciągu 24 godzin sam powinien się odblokować. Zadzwoniłam potem do sklepu, że mnie o tym nie poinformowali, a on na to, że mam wyjąć i włożyć kartę ponownie, bo często taki problem występuje. I zadziałało, a tak był czekała 2 dni bez kanałów :!:
  • Helpful post
    Level 10  
    Panowie i panie, racje ma pan wojtek! mialem taki sam problem, zrobilem tak, jak w linku od wojtka i zadzialalo. Polsat zmienil transporder, stary juz nie dzialal jak trzeba. To wylaczanie TVP i innych bylo testem, od dzis ma to nastapic na stale, wiec radze zrobic tak, jak jest napisane w linku.

pozdrawiam

blofeld
  • Helpful post
    Level 35  
    poszukaj kanałow na innych transporderach i bedzie działać