Układ scalony TL494 nagrzewa się pieklenie, a podczas podłączania zasilania często spala się ten właśnie układ scalony.
Napięcie na 12 pinie około 33-40V, ale stoją tam kondensatory elektrolityczne na 50V wiec chyba tak ma być?
Grzeją się również te dwa kondensatory elektrolityczne na 50V może to one?
Napięcie na 12 pinie około 33-40V, ale stoją tam kondensatory elektrolityczne na 50V wiec chyba tak ma być?
Grzeją się również te dwa kondensatory elektrolityczne na 50V może to one?