witam mam zasilacz ATX Codygen ( nie pamietam jak sie pisze ) 300W .... jest po awarii padl tranzystor 2SC945 i KA7500 .... KA7500 zamienilam na TL949 czy cos takiego ... napewno na katalogowy zamiennik ..... i mam pytanko czy ten scalak powinien tak sie GRZAC .... ma wysoka temperature podczas pracy jak i w standby ...... tak ze jak sie palec chwile przytrzyma to parzy ...... ale dziala od 30 min i jest oki ???? moze tak powinno byc tzn. jest to narmalne ???
acha stabilizator daje 5.01V wiec jest oki .......
wiec jak z tym jest moze sie grzac czy nie ....... najlepiej jakby ktos mial taki zasilacz i sprawdzil ..... a moze ktos wie ..
acha stabilizator daje 5.01V wiec jest oki .......
wiec jak z tym jest moze sie grzac czy nie ....... najlepiej jakby ktos mial taki zasilacz i sprawdzil ..... a moze ktos wie ..