Przetwornica po przepięciu sieci /uruchomiona ,wymieniono scalak
przetwornicy i elementy na około/napięcia w st/by są 12V /5V /+B135V /
W momeńncie uruchomienia w prace uszkadza ponownie całą przetwornice/
jakie napięcie powinno byc +B w st/by czy moje nie jest zawysokie
co może byc przyczyną uszkadzania w momencie startu
przetwornicy i elementy na około/napięcia w st/by są 12V /5V /+B135V /
W momeńncie uruchomienia w prace uszkadza ponownie całą przetwornice/
jakie napięcie powinno byc +B w st/by czy moje nie jest zawysokie
co może byc przyczyną uszkadzania w momencie startu