Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

mercedes 190 nie działa wycieraczka - pilne

31 Dec 2005 10:47 5636 6
  • Level 21  
    Witam, chciałem jechać dopiero a tu wycieraczka chodziła przez 2 minuty i się zatrzymała, Jeśli popchnę ją ręką to zaczyna działać i staje, to zrobiło się nagle. jeśli uda mi się ją załączyć to chodzi przez chwilkę i słychać jak coś (chroboli) przy śilniku, co to może być ?
    zaraz jadę do garażu do znajomego i będę rozkręcał ale nie wiem co sprawdzić :(
  • Helpful post
    User removed account  
  • Level 21  
    dzięki elektrit, właśnie już jestem po demontażu tego silnika i właśnie się przekonałem że jest uszkodzony, może gdzieś mi się uda kupić taki.
    pozdrawiam

ps
    a może wiesz jeszcze od jakiego innego modelu mercedesa może pasować ten silniczek ?
  • Level 20  
    Od W124, ale zalezy jaka to wycieraczka. Podpytam się kumpla moze ma taką wycieraczke do W201, bo rozebrał niedawno takowe auto.
  • Helpful post
    User removed account  
  • Level 21  
    Kurcze, wczoraj przejżałem dokładnie i nie znalazłem, nie dało mi to spokoju, i dziś rozebrałem jeszcze raz i znalazłem, 2 końcówki pęknięte, po przelutowaniu i zamontowaniu działa jak nowy. :)
    Dziękuję elektrit.
    pozdrawiam @ i życzę udanego nowego roku !
  • Level 1  
    mam pytanko mam dwie końcówki urwane tylko ze ich tam nie ma żeby nawet coś z tym zrobić może kiedyś ktoś to rozbierał i je wywalił jak były urwane da sie takie blaszki kupić bo szukam i szukam i nie wiem co tam dopasować a bym to jakoś naprawił może w jakimś elektrycznym sklepie coś dobiorę dzieki temu ze ich nie mam nie wiem jak długie były ale jak skocze gdzieś z tym silnikiem to może mi dobiorą coś