Witam, juz jakiś czas temu popsuł mi sie telewizor, dokładniej padła przetworka WN - ma przebicie, bo zapłonął na niej łuk elektryczny jak badałem TV w środku. Nie jestem zbyt zaawansownany w dziedzinie TV, ale tyle dalo sie zauwazyć
. Spalony opór R666 (to chyba fragment przetwornicy). Teraz zastanawiam sie tylko czy warto go naprawiać? obawiam sie ze nie tylko to jest uszkodzone, a telewizor nie jest duzo wart. Moze lepiej sprzedać na części? Wszystko pozatym działa - fonia jest, odbiera całkiem nieźle. W zasadzie moze słuzyc jako TV dla niewidomych
.
aha, oznaczenie na płycie głównej telewizora to UPB-2010, oznaczenia przetworki WN nie znam (nie spisałem
). Z góry dziekuje za jakieś rady, albo pomysły co zrobic z resztą tego wszystkiego. Jesli ktoś byłby zainteresowany, moge wypisać co za moduły tam siedzą, odsprzedałbym je za grosze...
aha, oznaczenie na płycie głównej telewizora to UPB-2010, oznaczenia przetworki WN nie znam (nie spisałem