Witam
Kupiłem nokię 16.12.05 i trzykrotnie ładowałem i rozładowywałem .
Wytrzymuje maksymalnie 24 h przy ok. 10 rozmowach 2-minutowych ,
żadnych zabaw , gier ani zdjęć .
Stwierdziłem że tak nie powinno być i oddałem telefon do serwisu (gwarancja 24 miesiące) . Potygodniu telefon otrzymałem z powrotem wraz z pismem że wymienione przez mnie objawy nie występują , byłem trochę zdziwiony tym , ale poczekałem do ponownego naładowania telefonu i okazało się że dalej jest to samo - telefon wytrzymuje max. 24h . Co może być tego przyczyną , słaba bateria czy walnięty telefon ?
Pozdrawiam
Kupiłem nokię 16.12.05 i trzykrotnie ładowałem i rozładowywałem .
Wytrzymuje maksymalnie 24 h przy ok. 10 rozmowach 2-minutowych ,
żadnych zabaw , gier ani zdjęć .
Stwierdziłem że tak nie powinno być i oddałem telefon do serwisu (gwarancja 24 miesiące) . Potygodniu telefon otrzymałem z powrotem wraz z pismem że wymienione przez mnie objawy nie występują , byłem trochę zdziwiony tym , ale poczekałem do ponownego naładowania telefonu i okazało się że dalej jest to samo - telefon wytrzymuje max. 24h . Co może być tego przyczyną , słaba bateria czy walnięty telefon ?
Pozdrawiam