Witam!
Mam system Windows xp home edition SP2 i wczoraj włożyłem do swojego komputera dysk kumpla zainstalowałem mu ten sam windows i wyjołem dysk. Ale teraz wygląda na to że mam dwa windowsy (patrz załacznik) no i w załączonym pliku pokazuję co mi się pokazuje jak uruchamiam komputer... Jak zrobić żeby komputer widział tylko jednego windowsa (drugiego od góry) i żeby uruchamiał mi się juz bez żadnych problemów (bez wybierania żadnych systemów poprostu ten co jest to ma mi się od razu uruchamiać)
Proszę o pomoc!
Pozdrawiam!
Mam system Windows xp home edition SP2 i wczoraj włożyłem do swojego komputera dysk kumpla zainstalowałem mu ten sam windows i wyjołem dysk. Ale teraz wygląda na to że mam dwa windowsy (patrz załacznik) no i w załączonym pliku pokazuję co mi się pokazuje jak uruchamiam komputer... Jak zrobić żeby komputer widział tylko jednego windowsa (drugiego od góry) i żeby uruchamiał mi się juz bez żadnych problemów (bez wybierania żadnych systemów poprostu ten co jest to ma mi się od razu uruchamiać)
Proszę o pomoc!
Pozdrawiam!