Witam
Doszedlem do wniosku ze w moim warsztacie przydala by sie lampa stroboskopowa i zastanawiam sie czy nie dalo by rady takiego czegos zmontowac tanim kosztem wykorzystujac chociazby palniki z alegro no i jakas elektronike . Wie ktos cos wiecej na ten temat ?? zapraszam do rozmowy
Doszedlem do wniosku ze w moim warsztacie przydala by sie lampa stroboskopowa i zastanawiam sie czy nie dalo by rady takiego czegos zmontowac tanim kosztem wykorzystujac chociazby palniki z alegro no i jakas elektronike . Wie ktos cos wiecej na ten temat ?? zapraszam do rozmowy