Witam.
Proszę o opinie na temat w/w centrali Elmesa.
Wiem, że na forum jest dosyć sporo na temat alarmów bezprzewodowych ale mnie interesują aktualne informacje o tej centrali.
Czy nie ma problemu z komunikacją bezprzewodową w takim systemie z CB32?
Czy łatwo zakłócić, a tym samym unieszkodliwić taki system?
Czy ta centrala składa się tylko z tej części z klawiaturą? tzn. cała jej elektronika jest w jednej obudowie (jeśli tak, to chyba duży minus takiego rozwiązania).
Pozdrawiam.
Proszę o opinie na temat w/w centrali Elmesa.
Wiem, że na forum jest dosyć sporo na temat alarmów bezprzewodowych ale mnie interesują aktualne informacje o tej centrali.
Czy nie ma problemu z komunikacją bezprzewodową w takim systemie z CB32?
Czy łatwo zakłócić, a tym samym unieszkodliwić taki system?
Czy ta centrala składa się tylko z tej części z klawiaturą? tzn. cała jej elektronika jest w jednej obudowie (jeśli tak, to chyba duży minus takiego rozwiązania).
Pozdrawiam.