witam serdecznie chcę zbudować prostownik rozruchowy tylko niewiem jakiej mocy muszę mieć trafo napięcie myślę że 17v na wyjściu trafa wystarczy a ile amper 30,50,100, :?:proszę o pomoc pozdrawiam filon77
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam