Mam takie pytanie jak można sprawdzić prawidłowość działania pompki do webasto.Jest to pompka 12v 3.1kw zewnętrzna.Czy po podłączeniu jej na krótko powinna pompować paliwo ciągle czy jakoś impulsami?. Dziękuje za pomoc.Waldek
.Lub ktoś będzie mi mógł powiedzieć jak można sprawdzić webasto podłączając je na krótko-albo w jakiś inny sposób
Może ktoś posiada schemat do tego urządzenia!