Chcę zbudować wzmacniacz na elementach dyskretnych co sądzicie o nim
http://www.elektroda.net/audio/dyskretne_wzm.html (ten 100w)
opłaca się go składać, czy lepiej jakiś inny poszukać??
czy ktoś już go kiedyś składał i co sądzi o nim??
ile wyniesie mnie złożenie samego wzmacniacza
(??) - ozdobnik? [h]
http://www.elektroda.net/audio/dyskretne_wzm.html (ten 100w)
opłaca się go składać, czy lepiej jakiś inny poszukać??
czy ktoś już go kiedyś składał i co sądzi o nim??
ile wyniesie mnie złożenie samego wzmacniacza
(??) - ozdobnik? [h]