Mam taki problem. Kserokopiarka nie kręci mieszadłem od toneru( ale wszystkie tryby są mechanicznie dobre. Po zrobieniu kilkunastu czarnych kopii zostaje sam developer i nie woła toneru (U13). Czy to jest uszkodzony TDC Sensor. Czy można go jakoś sprawdzić czy jest dobry czy zły?