Telewizor się nie włącza, dioda się nie świeci,opornik R811 jest gorący , nie ma napiecia po wtórnej części transformatora. Co mam zrobić?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamrobert75n napisał:I właśnie chodzi o ten schemat. Jest to chassis PC04A i tam są całkiem inne oznaczenia.R 805 ma 240K Q 801 się zgadza.Reztstory wysoko kiloomowe napewno a i tego głównego C też.Witam na początek sprawdz Q801 i podstaw ic801 TDA4601 oraz wymień wszystkie elektrolity w przetwornicy R811 poprzez diode D805 zasila układ TDA4601, powodzenia daj znać jak ci poszło.
Dodano po 3 [minuty]:
TU masz schemat; https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic16608.html#939477