Witam kolegów.
Mam problem, grzeje się tranzystor S2000 w ciągu 30 sek., powymieniałem następujące elementy i to samo, proszę o radę.
-trafopowielacz
-S2000
-eeprom
-D8524 DB525 BYM26E
-D8526 BY359
-D8527 SB3100
-T8522 BC557
-T8523 BC368
-T8524 BC369
-C8524 CB527 8n2
-C8531 0,33n
-C8525 2u2
-C8523 220uF
-R8611 1k
Mam problem, grzeje się tranzystor S2000 w ciągu 30 sek., powymieniałem następujące elementy i to samo, proszę o radę.
-trafopowielacz
-S2000
-eeprom
-D8524 DB525 BYM26E
-D8526 BY359
-D8527 SB3100
-T8522 BC557
-T8523 BC368
-T8524 BC369
-C8524 CB527 8n2
-C8531 0,33n
-C8525 2u2
-C8523 220uF
-R8611 1k