Jeśli ma sie cyfrowy polsat to trzeba płacić abonament za TV????Bo przecież tam też jest TVP1,TVP2 a abonament płaci sie właśnie za te kanały. co o tym myslicie???
Tu nie ma nic do myslenia, o tym mowia przepisy. Jakby o tym myslec, to nie powinno byc abonamentu wogole.A wg przepisow placisz za odbiornik i oplaty za kablowke itd. nic z tym wspolnego nie maja.
dokladnie nic na to nie poradzisz. znam nawet goscia który mieszka na takim terenie gdzie sygnal kochanej TVP nie zabardzo dociera, gość pisał o zwolnienie z abonamentu, w odpowiedzi dostal ze jak ma TV to placic musi. pozdrawiam