logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Czy posiadanie Cyfrowego Polsatu zwalnia z abonamentu RTV?

Jakub365 28 Sty 2006 13:34 4231 2
REKLAMA
  • #1 2229131
    Jakub365
    Poziom 20  
    Posty: 542
    Pomógł: 3
    Ocena: 20
    Jeśli ma sie cyfrowy polsat to trzeba płacić abonament za TV????Bo przecież tam też jest TVP1,TVP2 a abonament płaci sie właśnie za te kanały. co o tym myslicie???
  • REKLAMA
  • #2 2229144
    adjar
    Poziom 24  
    Posty: 629
    Pomógł: 58
    Ocena: 43
    Tu nie ma nic do myslenia, o tym mowia przepisy. Jakby o tym myslec, to nie powinno byc abonamentu wogole.A wg przepisow placisz za odbiornik i oplaty za kablowke itd. nic z tym wspolnego nie maja.
  • #3 2230381
    jony15
    Poziom 25  
    Posty: 604
    Pomógł: 68
    Ocena: 74
    dokladnie nic na to nie poradzisz. znam nawet goscia który mieszka na takim terenie gdzie sygnal kochanej TVP nie zabardzo dociera, gość pisał o zwolnienie z abonamentu, w odpowiedzi dostal ze jak ma TV to placic musi. pozdrawiam
REKLAMA