logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Toyota Corolla 93 1.3 - nadmierny pobór prądu, podejrzenie ABS, co sprawdzić?

kojot3.0 30 Sty 2006 22:51 2534 3
REKLAMA
  • #1 2239422
    kojot3.0
    Poziom 19  
    Posty: 456
    Pomógł: 6
    Ocena: 9
    Witam. mam problem z ww autem. otóż wczoraj nie chciał mi zapalić wię c pomyślałem ż e akumulator do wymiany ale okazało sie ż e zarówno akumulator jak i ładowanie są w porządku. Po prostu rano samochód nie chciał zapalać. Po zmierzeniu poboru prądu przy zgaszonym silniku, odłączonym autoalarmie i radiu wskazuje mi 0.47A. Troche dużo. Zaczołem wyjmować bezpieczniki i okazało sie z e po wyjęciu bezp. nr 16 ( jest to bezp,od radia, podświetlania kabiny i bag. zega i ABS-u) jest ok.Wyeliminowałem wszystko oprócz ABSu.Może ktoś wie gdzie szukać przyczy. Czy to moz ebyć wina czujników przy kołach ?? Moze sterownik. Jeśli tak to gdzie go szukać??Dzięki za ewentualne podpowiedzi.
    Pozdrawiam
  • REKLAMA
  • #2 2239471
    diesel5857
    Poziom 21  
    Posty: 629
    Pomógł: 33
    Ocena: 185
    możesz odłączyć wtyczkę ABS-u i będziesz wiedział napewno czy to jest jego wina
  • REKLAMA
  • #3 2240425
    kojot3.0
    Poziom 19  
    Posty: 456
    Pomógł: 6
    Ocena: 9
    A może ktoś sie orientuje gdzie umiejscowiony jest modół ABS
  • #4 4310346
    servisGSM_konrad
    Poziom 18  
    Posty: 412
    Pomógł: 1
    Ocena: 18
    A jaki miałeś prad po wylaczeniu tej 16-nastki
REKLAMA