Witam. mam problem z ww autem. otóż wczoraj nie chciał mi zapalić wię c pomyślałem ż e akumulator do wymiany ale okazało sie ż e zarówno akumulator jak i ładowanie są w porządku. Po prostu rano samochód nie chciał zapalać. Po zmierzeniu poboru prądu przy zgaszonym silniku, odłączonym autoalarmie i radiu wskazuje mi 0.47A. Troche dużo. Zaczołem wyjmować bezpieczniki i okazało sie z e po wyjęciu bezp. nr 16 ( jest to bezp,od radia, podświetlania kabiny i bag. zega i ABS-u) jest ok.Wyeliminowałem wszystko oprócz ABSu.Może ktoś wie gdzie szukać przyczy. Czy to moz ebyć wina czujników przy kołach ?? Moze sterownik. Jeśli tak to gdzie go szukać??Dzięki za ewentualne podpowiedzi.
Pozdrawiam
Pozdrawiam