Witam.
Mam problem z kopiarką jak w temacie. Jej problem polega na tym że zrobiłem konserwację, wyczyściłem maszynę i później podregulowałem ostrość obrazu. Na zakończenie kosmetyki zaświecił sie brak tonera, więc go wymieniłem a mimo to dioda sygnalizująca jego brak nadal sie świeci. Włączałem kilka razy kopiarke i nic ... poruszałem tonerem i bez zmian.
Jeśli ktoś miał podobny problem to prosze o pomoc. Wszelkie sugestie wskazane.
Moge sie domyślać że to brudny czujnik, ale czy na pewno i gdzie go szukać
Mam problem z kopiarką jak w temacie. Jej problem polega na tym że zrobiłem konserwację, wyczyściłem maszynę i później podregulowałem ostrość obrazu. Na zakończenie kosmetyki zaświecił sie brak tonera, więc go wymieniłem a mimo to dioda sygnalizująca jego brak nadal sie świeci. Włączałem kilka razy kopiarke i nic ... poruszałem tonerem i bez zmian.
Jeśli ktoś miał podobny problem to prosze o pomoc. Wszelkie sugestie wskazane.
Moge sie domyślać że to brudny czujnik, ale czy na pewno i gdzie go szukać