Witam wszystkich,
Jak w temacie, czyli gotuje wodę. Na grzałce cały czas napięcie. W czasie wirowania nie ma napięcia na grzałce. No i co to jest?
Termostat ma cztery końcówki, jak on działa elektrycznie w połączeniu z pokrętłem regulacji temperatury (Jestem zielony w pralkach)?
Jak to zdiagnozować co jest uszkodzone?
Do czego jest po drugiej stronie grzałki dziwny miedziany drut?
Jak w temacie, czyli gotuje wodę. Na grzałce cały czas napięcie. W czasie wirowania nie ma napięcia na grzałce. No i co to jest?
Termostat ma cztery końcówki, jak on działa elektrycznie w połączeniu z pokrętłem regulacji temperatury (Jestem zielony w pralkach)?
Jak to zdiagnozować co jest uszkodzone?
Do czego jest po drugiej stronie grzałki dziwny miedziany drut?