#1 2293957 12 Lut 2006 17:39 Talibanczyk Talibanczyk Warunkowo odblokowany Posty: 2547 Pomógł: 115 Ocena: 75 Autor tematu Post #1 2293957 12 Lut 2006 17:39 ... oto moje pytanie.. nigdy tego nie robilem i czy w ogole da sie tak zrobic ?? pozdrawiam
#2 2294335 12 Lut 2006 19:01 mbo mbo VIP Zasłużony dla elektroda Posty: 19691 Pomógł: 2333 Ocena: 845 Pomocny post? (0) Post #2 2294335 12 Lut 2006 19:01 Trzeba uruchomić komputer z dyskietki z obsługą sieci. Zmapować udostępniony katalog z instalką jako dysk i już można instalować.
#3 2294499 12 Lut 2006 19:44 marek216 marek216 Poziom 43 Posty: 18011 Pomógł: 1076 Ocena: 928 Pomocny post? (0) Post #3 2294499 12 Lut 2006 19:44 pod dosem skonfiguruj sieć skopiuj i zainstaluj było o tym : https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic341918.html Dodano po 6 [minuty]: https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic133405.html FeniksTech - Modułowy program do obsługi firm i serwisów
#4 2294942 12 Lut 2006 21:02 Talibanczyk Talibanczyk Warunkowo odblokowany Posty: 2547 Pomógł: 115 Ocena: 75 Autor tematu Pomocny post? (0) Post #4 2294942 12 Lut 2006 21:02 ok ale jak skonfigurowac dos.. zeby znalazl udostepniony dysk ??? a po drugie... po co ta opcja.... w biosie...bootowania z LANU ??
Pomocny post #5 2295023 12 Lut 2006 21:27 marek216 marek216 Poziom 43 Posty: 18011 Pomógł: 1076 Ocena: 928 Pomocny post? (+1) Pomocny post Post #5 2295023 12 Lut 2006 21:27 bootowanie z LAN to w przypadku jak nie ma nawet floopa i wogole nie ma systemu ani opcji zainstalowania systemu a co do sieci to może to pomoże http://www.wsp.krakow.pl/papers/dosinet.html Dodano po 8 [minuty]: może to coś naswietli https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic247899.html FeniksTech - Modułowy program do obsługi firm i serwisów
#6 2295099 12 Lut 2006 21:30 Talibanczyk Talibanczyk Warunkowo odblokowany Posty: 2547 Pomógł: 115 Ocena: 75 Autor tematu Pomocny post? (0) Post #6 2295099 12 Lut 2006 21:30 wiec moze bedzie latwiej przez ten LAN niz za pomoca dyskietki startowej ... bo kompletnie nic nie kumam z tego textu :/