Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Vw golf 3. Montaż zabezpieczenia z odcięciem pompki paliwa.

18 Lut 2006 20:17 1215 4
  • Poziom 9  
    Witam.Potrzebuję zamontować zabezpieczenie z odcięciem pompki paliwa w Golfie 3 1,6l. '93r.Według schematu należło odciąć przewód żółto-czerwony w czerwonym złączu konektorowym w skrzynce bezpiecznikowej.Tak też uczyniłem,przeciąłem ten przewód,pompke i tak było słychać a samochód po odpaleniu nie zgasł po chwili.Jedynie co mi odcięło to radio.Proszę o pomoc,może mi ktoś doradzić jaki jest właściwy kolor?Z góry dziękuję.
  • Poziom 16  
    Cos kolego zamieszałes kolor nie zółto/czerwony tylko czerwono /żółty nalepiej rozciąć w progu.Jesli chcesz byc pewien ze to ten od pompy paliwa to łatwo sprawdzi W momęcie włączania zapłonu na tym kablu pojawia sie impuls+ przez 3 sek
  • Poziom 27  
    Możesz odciąć również przewód czarny w czerwonym złączu h1 w skrzynce bezpieczników.
  • Poziom 33  
    Zgodzę się z kzaw'em.Lepiej jest odciąć plus po stacyjce.Odcinasz wtedy wszystko.Zapłon,pompę i wszystko inne co chodzi po zapłonie.
  • Poziom 9  
    Dziękuję wszystkim za pomoc.Zrobiłem odcięcie pompki paliwa,odciąłem kabelek czerwono-żółty,wszystko działa jak należy.