Witam.
Mam problem z VW Golf III 1,9 TDI 90KM 94` 1Z.
Wyskakuje mi błąd: uszkodzony czujnik rury rozgałęźnej.
Objawia się to tym, że w pewnym momencie jak przyśpieszam, autko traci moc. Puszcze gaz i znów dodam i ok.
Gdzie się znajduje ten czujnik?
Z góry dziękuję.
Mam problem z VW Golf III 1,9 TDI 90KM 94` 1Z.
Wyskakuje mi błąd: uszkodzony czujnik rury rozgałęźnej.
Objawia się to tym, że w pewnym momencie jak przyśpieszam, autko traci moc. Puszcze gaz i znów dodam i ok.
Gdzie się znajduje ten czujnik?
Z góry dziękuję.