Witam
kupując nowe wtryski konieczne jest "zgrać" wtryski z pompą albo pompe do wtrysków ponieważ potrzebne jest ustawienie ciśnienia otwarcia wtrysku. reguluje sie to najczęściej podkłatkami we wtrysku.
każdy wtrysk ustawia sie indywidualnie....
i tak jak kolega wyżej zaznaczył:
weź kogoś do pomocy niech pokręci rozrusznikiem a ty popuść i zakręc po kolei przewody zasilające wtryski tak aby "siknęło" spod rurki ze 2-3 razy celem jego odopowietrzenia. będziesz widział czy silnik wykazuje jakieś tendencje do palenia
ja kedeta ostatnio tak uruchomiłem
gorzej będzie jeśli sie okaze ze silnik nie zapali wówczas moze trzeba będzie sprawdzić ciśnienie jakie pompa daje bo moze juz jest słaba....
świece żarowe też sprawdz
no i jak juz będziesz przy pompie coś ruszał to warto sprawdzić kąt wyprzedzenia wtrysku........ kontrolnie o ile masz możliwość.
pozdrawiam