Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Ford fiesta 1.1 95_wysokie obroty

07 Mar 2006 17:32 3868 9
  • Poziom 10  
    Witam mam pytanie w sensie dlaczego moge miec wysoki obroty przy cieplym silniku normalne to jest przy zimnym ale w trakcie jazdy gdy z rzucam z biegu tez ma wysokie o dopiero przy zatrzymaniu schodzi automatycznie na niskie obroty tak samo na biegu jalowym przy cieplym silniku czy moze miec do tego ziwazek z czujnikiem temperatuty i czy przytym moze sie wiazzac wieksze spalanie bezyny bo tak cos odczowam
    Prosze o porade:|:|:|
  • Poziom 10  
    Witaj, wtrysk jednopunktowy 95 rok , jezeli tak to sprawdz lub nawet zlikwiduj (lutując przewody) wtyczkę łączącą czujnik położenia przepustnicy (TPS) z instalacją samochodu, znajdująca się w pobliżu obudowy wtryskiwacza. Przewaznie to pomaga. Uszkodzenie czujnika temperatury zazwyczaj powoduje problemy z uruchomieniem gdy silnik jest gorący lub zimny . Myslę ze to Ci pomoze . Pozdrawiam z Tarnowa
  • Poziom 10  
    w zasadzie niemam problemow z uruchomieniem no moze raz bylale to jak byly teduze mrozy to ja niebylem wyjatkiem ale tak to niema wogule zastrzezen z uruchomieniem silnika
  • Poziom 12  
    po 1 w fordach występuje czujnik prędkości pojazdu który wysyła sygnał do komputera silnika to normalne że jak auto sie zatrzymuje to po chwili dopiero schodzą obroty z wyższych na niższe tak te typy mają poto by wczasie jazdy łagodniej przenosić napęd bez szarpań przy zmianie biegów
  • Poziom 10  
    szprytek2 twuj post mnie dobrze uspokojil wiec niemam sie tym przejmowac.Dzieki za pomoc
  • Poziom 10  
    Witam.
    Jak wysokie sa te obroty gdy wrzucisz na luz, 1100 - 1200 czy może 2000 - 3000 tysiące ?
    Pozdrawiam.
  • Poziom 10  
    Ciezko mi okreslic gdyz moja wersja jest obrotomieza ale mi sie wydaje ze z 3000 gdy wrzyce na luz automatycznie sie normuje ale wczasie jazdy niezwiekszaja sie obroty tylko z przechodzenia z biegu na luz
  • Poziom 10  
    Odłącz trzystykowe złacze od czujnika prędkości znajdującego się na skrzyni biegów przy wejściu linki prędkościomierza i zrob jazdę próbną, jeżeli usterka przejdzie prawdopodobnie będzie on uszkodzony.
  • Poziom 10  
    Wiec jednak kilka jest przyczyn wiec to wszystko sprawdze
  • Poziom 9  
    Dzięki Mikok ,po odłączeniu czujnika w skrzyni obroty spadły pzd