Mała przetworniczka pracuje . Odłączyłem protekcję , tranzystory W/N , zasilanie foni . Bez żarówki na 140V mam przez chwilę 80V gdy podłączam żarówkę 0V . Oczywiście ledy na panelu po chwili mrugają .
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam