witam
zmontowałem emulator sondy lambda
jak go sprawdzić
znalazłem 2 schematy różniące sie wartością jednego kondensatora 10mikro a drugi miał 20mikro
złożyłem 2 układy ale nie hula?
jaka powinna być reakcja tego układu?
mam działający tester sondy
po podłączeniu jednego z układów i testera
emulator do testera dotyka tylko wyjściem sygnału diody świecą sie wszytkie po podlączeniu masy diody gasną jak odepne znowu mase diody zapalają sie kolejno dosyc powoli asz zapala sie wszytkie
zmontowałem emulator sondy lambda
jak go sprawdzić
znalazłem 2 schematy różniące sie wartością jednego kondensatora 10mikro a drugi miał 20mikro
złożyłem 2 układy ale nie hula?
jaka powinna być reakcja tego układu?
mam działający tester sondy
po podłączeniu jednego z układów i testera
emulator do testera dotyka tylko wyjściem sygnału diody świecą sie wszytkie po podlączeniu masy diody gasną jak odepne znowu mase diody zapalają sie kolejno dosyc powoli asz zapala sie wszytkie