Posiadam wlasnie taka stara lodoweczke i niestety chlodzi caly czas.Wlasnie dzwonilam do fachowca i mowi,ze to niekoniecznie termostat,tylko blachostka "ze cos sie moglo odczepic".Pewnie chodzi panu o kapilare.Czytalam juz tu wczesniej,ze kapilara musi dotykac zamrazalnika.A co mam zrobic jesli ta lodowka nie posiada zamrazalnika?
Aha i gdzie mam tego w ogole szukac?
Aha i gdzie mam tego w ogole szukac?