Mam następujący problem z kompaktem...po wsunięciu płytki silniczek tak jakby
nie miał siły obrócić płytki (bujnąć nią), natomiast jak delikatnie ruszę palcem
płytkę wtedy zaczyna już normalnie kręcić i wszystko działa ok. Co może
być przyczyną takiego stanu rzeczy ? Gdzie szukać usterki ? Czy może to być
wina silniczka ? Jest to drugi silniczek wstawiony w tę mechanikę i objaw
jest dokładnie taki sam...
nie miał siły obrócić płytki (bujnąć nią), natomiast jak delikatnie ruszę palcem
płytkę wtedy zaczyna już normalnie kręcić i wszystko działa ok. Co może
być przyczyną takiego stanu rzeczy ? Gdzie szukać usterki ? Czy może to być
wina silniczka ? Jest to drugi silniczek wstawiony w tę mechanikę i objaw
jest dokładnie taki sam...