Mam w nim problem zreszta joz od dawna ale jakos nie bylo czasu sie za to zabrac. Na poczatku mialem taki problem ze sprzet ottwarzal i nagrywal tylko na longplayu a na zwyklym nie zageszczonym ani rusz nie jest to wina glowicy byla wymieniona pol roku temu a chodzila moze z miesiac wsystko bylo by OK. Mozna by jakos nagrywac i oddtwarzac na tym longplayu ale w kacu wysiadlo i to w tej chwili jest tak ze magnetowid czasem dziala a czasem nie i tu ciekawostka kiedy magnetowid stoi pionowo na waskim boku to dziala czesciej niz jak lerzy normalnie? Niewiem co moze byc ale zaowazylem ze oba uklady w zasilaczu bardzo mocno sie nagrzewaja tak mocno ze mozna sie poparzyc. Zauwazylem jeszcze taka sprawe ze kiedy leci tasma to po pewnym czasie obraz sie rozjerzdza jakby ktos pokrecil trackingiem a kiedy sie go wlasnie trackingiem skoryguje to po jakims czasie znowu sie psuje. Pomocy!