Witam wszystkich w tym magnetowidzie mam pewien problem ... jakość nagrywania jest bardzo słaba śnieży skacze jakies paski itd nie wiem od czego zacząć . Co do Panasoniców mam pewne doświadczenie ale co do tego typu usterki to mam takie coś po raz pierwszy .
Prosze o jakąś pomoc
Prosze o jakąś pomoc