Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Szkolenia SEP
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

zapytanie odnosnie podłaczenie kuchni gazowej do butli

25 Mar 2006 11:51 4932 5
  • Poziom 19  
    Witam
    Mieszkam w domku i na pierwszym pietrze nie mam podłaczonego gazu. kupiłem kuchnie gazowo-elektryczna i chciałem ja podłaczyc pod butle 11kg jak wyglada sprawa kuchni i czy trzeba stosowac jakies reduktory. czy moze lepiej pokusic sie o pociagnie na piętro gazu
  • Szkolenia SEP
  • Poziom 24  
    Zeby podipac kuchenke do butli stosujesz do butli reduktor a w kuchence wymieniasz dysze palnikow na przystosowane do gazu propan butan. Dysze zazwyczaj sa w komplecie do kuchni.
  • Szkolenia SEP
  • Specjalista AGD
    KRISSERV napisał:
    Witam
    Mieszkam w domku i na pierwszym pietrze nie mam podłaczonego gazu. kupiłem kuchnie gazowo-elektryczna i chciałem ja podłaczyc pod butle 11kg jak wyglada sprawa kuchni i czy trzeba stosowac jakies reduktory. czy moze lepiej pokusic sie o pociagnie na piętro gazu

Przede wszystkim, to w budynku (np. jednorodzinny, szeregowiec) można użytkować tylko jeden rodzaj gazu.
    Albo decydujesz się na propan- butan w całym budynku, albo prowadzisz instalację gazu ziemnego na piętro- to wszystko oczywiście pod nadzorem osób odpowiedzialnych i z uprawnieniami!!
  • Poziom 19  
    Czyli temat butli gazowej odpada?
  • Specjalista AGD
    KRISSERV napisał:
    Czyli temat butli gazowej odpada?

To jest Twoje ryzyko i robisz to na własną odpowiedzialność :(
  • Poziom 19  
    Dziękuje za odpowiedzi szczegolności "szacuneczek" dla skryna za "stop" dla podłaczenia butli
    Temat zamykam