Mam instalację gazową i piec do wypalania ceramiki metodą raku. Aby wypalić formy ceramiczne w piecu potrzebna jest temperatura około 1000 stopni. Mam instalację czyli to co widać na zdjęciach. Końcówka w kształcie gruszki wchodzi do pieca, z drugiej strony powinno być przyłącze do butli 11 kg, jest ono jednak zakończone płasko z uszczelką i nie wiem, czy można w ten sposób (uszczelka w uszczelkę) przymocować to do butli. Z tego co pamiętam w instalacji domowej podpinało się to reduktora, który zakończony był bolcem. Pośrodku węża jest coś wyglądającego na reduktor ale nie wiem czy można go regulować. Będę wdzięczny za pomoc, tym bardziej że planuję latem wypał.
@ElektrodaBot